BASIN ODASI

BASIN BÜLTENLERİ

 • 2022 Yılı Basın Bültenleri
  • OEDAŞ İKLİM KRİZİYLE MÜCADELE SKORUNU YÜKSELTTİ

   Türkiye’de enerji hizmetleri alanında faaliyet gösteren şirketler arasında en yüksek skora ulaşan OEDAŞ, iklim değişikliği derecelendirmesinde de “D” olan notunu “B”ye yükseltti.

   Detaylı Bilgi
  • AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE OEDAŞ’TAN KARİYER TAVSİYELERİ

   OEDAŞ, Afyon Kocatepe Üniversitesi Elektrik Kulübü tarafından düzenlenen “Kocatepe Kariyer Günleri” etkinliğinde üniversiteli gençler ile bir araya geldi.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ’TAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE KARİYER TAVSİYELERİ

   OEDAŞ, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi tarafından düzenlenen “Kariyer Günü 2022” etkinliğinde üniversiteli gençler ile bir araya geldi.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ’TAN RAMAZAN AYI VE BAYRAMA ÖZEL “PLANLI ÇALIŞMA” DÜZENLEMESİ

   OEDAŞ, Ramazan ayı ve Bayram dolayısıyla altyapı geliştirme ve iyileştirmeleri için planlı elektrik kesintisi saatlerinde düzenleme yaptı.

   Detaylı Bilgi
  • GELENEKSEL ŞİİR VE RESİM YARIŞMASININ SONUÇLARI TÖRENLE AÇIKLANDI

   OEDAŞ, BİLECİKLİ ÇOCUKLARA ÇİFTE BAYRAM YAŞATTI

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ’IN DİJİTAL YATIRIMLARIYLA 25 AĞAÇ KESİLMEKTEN KURTARILDI

   OEDAŞ’ın dijital ortam üzerinden birçok hizmete kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan yatırımları iş süreçlerini hızlandırırken azalan kağıt tüketimi ile doğayı da koruyor. Geçen yıl devreye aldığı OEDAŞ Portal sayesinde bir yılda A4 kağıt kullanımını yaklaşık 300 bin adet düşüren OEDAŞ böylece 25 ağacın kesilmesini önledi.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ ÇALIŞANLARI ORMANLARINA SAHİP ÇIKIYOR

   Güvenli ve kesintisiz elektrik arzı sağlamanın yanı sıra sürdürülebilir bir dünya idealine yönelik projeler de geliştiren OEDAŞ, bu kapsamda son olarak kent ormanları ve mesire alanlarında temizlik yaptı.

   Detaylı Bilgi
  • HURDA MALZEMELER OEDAŞ’TA YUVAYA DÖNÜŞTÜ

   Can Dostlar projesi ile sokak hayvanlarının mama ve tedavi ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olan OEDAŞ, proje kapsamında bu kez de depolarındaki hurda malzemeleri barınağa dönüştürdü. 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü öncesinde il müdürlüklerinin önüne yerleştirilen barınakların, geliştirilen iş birlikleri ile OEDAŞ’ın hizmet verdiği beş şehrin farklı noktalarına da yerleştirilmesi hedefleniyor.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ’a “Enerjide Örnek Şirket” ödülü

   OEDAŞ, Sayın Emine Erdoğan’ın katılımıyla T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından düzenlenen “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni’”nde “Enerjimiz Eşit” Projesiyle “Enerjide Örnek Şirket” ödülüne layık görüldü.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ’tan Bilecik’li çocuklara laptop, tablet ve bisiklet kazanma fırsatı

   OEDAŞ, tüm Bilecikli çocukları enerji tasarrufu ve enerji verimliliği konusunda kendilerini ifade etmeye ve heyecan verici ödüller için yarışmaya davet ediyor. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan’da sonuçların açıklanacağı yarışmaya resim dalında ilkokul, şiir dalında ise ortaokul öğrencileri katılabiliyor. Osmangazi EDAŞ ve Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliğinde düzenlenen ve birincilere laptop, ikincilere tablet, üçüncülere bisiklet armağan edilecek resim ve şiir yarışmasının konusu ise “temiz yarınlar, daha temiz dünya için enerji tasarrufu ve verimliliği” olacak.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ Afyonkarahisar’dan kadınlar gününde teknoloji desteği

   OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürlüğü, kullandığı 20 bilgisayarı tamamen yenileyerek Afyonkarahisar Valiliği’nin Kadın Kültür Evleri Projesi’ne hediye etti.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ hayati bilgilere dikkat çekiyor

   OEDAŞ, can güvenliğinin korunması adına elektrik tüketicileri için önemli bilgilendirmelerde bulundu.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ 2021 Yılında da Bölgesine Değer Kattı

   Hayata geçirdiği projelerle 2021 yılında da hizmet verdiği illere değer katmaya devam eden OEDAŞ, çalışanlarının gönüllü destekleri ile taçlanan toplumsal fayda ve çevre odaklı sosyal sorumluluk projelerini başarıyla devam ettirdi.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ Zorlu Kış Koşullarına Hazır

   Elektrik dağıtım hizmetinin kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulması için çalışmalarını sürdüren Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), çetin kış koşulları için hazırlıklarını tamamladı.

   Detaylı Bilgi
 • 2021 Yılı Basın Bültenleri
  • OEDAŞ’ın "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Programı-Enerjimiz Eşit"e Uluslararası Ödül

   OEDAŞ’ın sürdürülebilirlik odaklı değişim ve dönüşüm hareketinin en önemli halkalarından biri olan “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” programı, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası tarafından ödüle layık görüldü.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ’tan 7 gün 24 saat bilgi akışı

   Tüketicilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürürken bilgiye erişimi de kolaylaştıran OEDAŞ, bilgi güncellemesi yapılması halinde abonelerine hizmet aldıkları bölge hakkında SMS bildiriminde bulunuyor.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ "Önce iş güvenliği" diyor

   Gerçekleştirdiği projelerle her alanda örnek çalışmalara imza atan OEDAŞ, çalışanlarının iş güvenliği için farklı bir projeyi daha hayata geçiriyor.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ sayesinde Göçmen Kuşlar güvende

   Elektrik dağıtım faaliyetlerini teknoloji ile harmanlayan OEDAŞ (Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ), göçmen kuşların güvenliğini sağlamak için Yüksek Gerilim Dağıtım Hatlarına İzolasyon Aparatları yerleştirdi.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ’tan Plastik Kapak Seferberliği

   Pek çok sosyal projede yer alıp öncülük eden OEDAŞ, Plastik Kapak Toplama” kampanyasıyla omurilik felçlilerine destek verecek.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ’ın Steptember etkinliği gönüllüleri bu yıl adımlarını birinciliğe attı

   OEDAŞ çalışanları serebral Cerebral Palsyli çocuklar için toplumsal farkındalığı artırmayı amaçlayan “Steptember” etkinliğinde Eylül ayı boyunca 128,6 milyon adım attı. OEDAŞ en çok adım kurumlar sıramasında ise 1’inci sırada yer aldı.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ sokak hayvanlarının tedavisi ve bakımı için Sağlık Odası açtı

   OEDAŞ, HAYTAP ve Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen Sağlık Odası sayesinde sokakta yaşayan hayvanların da tedavileri ve rutin bakımları yapılabilecek.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ tarihi aydınlatıyor

   OEDAŞ, faaliyet gösterdiği beş ilde bölgenin tarihi dokusuna uygun yatırımlarıyla geçmişe ışık tutuyor.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ 13,5 Milyon TL’lik Atığı Ekonomiye Kazandırdı

   Osmangazi EDAŞ, atıkların ekonomiye kazandırılması amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalarla 26,6 ton atığın geri dönüşümünü gerçekleştirerek atıkların ekonomiye geri kazandırılmasını sağladı.

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ çalışanlarından orman temizliği

   Elektrik arzının kesintisiz şekilde sağlanmasının yanı sıra temiz bir çevre için de projeler gerçekleştiren OEDAŞ’ın 20 gönüllü çalışanı Bilecik’te yer alan Kent ormanında temizlik çalışmalarına katıldı

   Detaylı Bilgi
  • OEDAŞ’ın mobil uygulaması ile bilgi parmakların ucunda

   OEDAŞ 186 mobil uygulamasını ücretsiz olarak abonelerinin kullanımına sunan OEDAŞ, planlı çalışmaların harita üzerinden görülmesini, arıza bildirimi yapılmasını ve arıza kayıtlarının sorgulanmasını daha da kolaylaştırdı.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ tatil döneminde de sokak hayvanlarını yalnız bırakmadı

   Osmangazi EDAŞ, Hayvan Hakları Federasyonu ile iş birliği çerçevesinde hizmet verdiği illerde Kurban bayramı süresince sokak hayvanlarını yalnız bırakmadı. Osmangazi EDAŞ, pilot olarak belirlenen noktalara yerleştirdiği mama kaplarından, kedi ve köpek mamasının dağıtımını yapmaya devam etti.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ dijitale yaptığı yatırımlarıyla işlerine hız katıyor…

   Osmangazi EDAŞ’ın uygulamaya aldığı yeni portalı ile elektrikçiler; süreçlerini online ortamda takip edebilecek, proje dosya gönderimlerini platform üzerinden yapabilecekler.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’tan tam kapanma döneminde sokak hayvanları için proje

   Hayvan Hakları Federasyonu ile iş birliği gerçekleştiren Osmangazi EDAŞ, Covid-19 nedeniyle uygulanan tam kapanma döneminde hizmet verdiği illerde sokak hayvanları için 200 noktaya mama kabı yerleştirerek 2 ton mama dağıttı.

   Detaylı Bilgi
  • Odunpazarı Kent Konseyi’nden Osmangazi EDAŞ’a “Hayvan Dostu” plaketi…

   HAYTAP ile iş birliği gerçekleştiren Osmangazi EDAŞ, sahada görev alan çalışanlarının ihtiyacı görmesi üzerine hizmet verdiği illerde sokak dostları için 200 mama kabı ve 2 ton mama dağıttı. Toplumun her kesiminin takdirini kazanan ve önümüzdeki günlerde daha da büyümesi hedeflenen proje için Odunpazarı Kent Konseyi, Osmangazi EDAŞ’a “Hayvan Dostu” plaketi verdi.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ 6,4 bin ton atığı ekonomiye geri kazandırdı

   Atıkların kaynağından ayrıştırılarak milli ekonomiye kazandırılması, hammadde ve enerji tasarrufu sağlanması amacıyla çalışma alanlarında çevreci uygulamalar hayata geçiren Osmangazi EDAŞ, 6 Bin 417 ton değerlendirilebilir atığı ekonomiye geri kazandırdı.

   Detaylı Bilgi
 • 2020 Yılı Basın Bültenleri
  • Osmangazi EDAŞ’tan, 5 ilin elektrik şebekesine 480 milyon liralık yatırım

   Eskişehir, Afyonkarahisar, Bilecik, Kütahya ve Uşak’da 1,8 milyon abone ile 3 milyona yakın tüketiciye elektrik dağıtım hizmeti veren Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), 2020 yılı içerisinde bölgenin elektrik dağıtımına 480 milyon TL’lik yatırım yaptı.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ kesintisiz enerji hizmeti için yatırımlara devam ediyor - Uşak

   Uşak’a 2020’de 35 Milyon Lira

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ kesintisiz enerji hizmeti için yatırımlara devam ediyor - Kütahya

   Kütahya’ya 2020’de 69 Milyon Lira

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ kesintisiz enerji hizmeti için yatırımlara devam ediyor - Eskişehir

   Eskişehir’e 2020’de 50 Milyon Lira

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ kesintisiz enerji hizmeti için yatırımlara devam ediyor - Bilecik

   Bilecik’e 2020’de 31 Milyon Lira

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ kesintisiz enerji hizmeti için yatırımlara devam ediyor - Afyonkarahisar

   Afyonkarahisar’a 2020’de 95 Milyon Lira

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ yatırım atağına 2020’de hız kesmeden devam ediyor

   Elektrik dağıtım hizmetinin kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulması için çalışmalarını sürdüren Osmangazi EDAŞ, 2019’da 1 milyar TL’yi aşarak, hizmet verdiği illerde tarihin en büyük enerji yatırımlarına imza atarken, 2020’de de yatırımlarına son sürat devam ediyor.

   Detaylı Bilgi
  • ‘Enerjimiz eşit’ diyen Osmangazi EDAŞ WEPs’i imzaladı

   Elektrik dağıtım hizmetinin kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulması için çalışmalarını sürdüren Osmangazi EDAŞ, cinsiyet eşitsizliğini kaldırmak amacıyla ‘Enerjimiz eşit’ diyerek çalışmalarını sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ karbon ayak izini ölçerek elektrik dağıtım sektöründe bir ilke imza attı

   2019’da gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerden kaynaklanan sera gazı emisyonlarını hesaplayan Osmangazi EDAŞ, ISO 14064 Sera Gazı Emisyonu Hesaplama ve Doğrulama Yönetim Sistemi Belgesini almaya hak kazanan ilk elektrik dağıtım şirketi oldu.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ Uşak’ta Atıkları Sıfırladı Belgeyi Aldı

   Atıkların kaynağından ayrıştırılarak milli ekonomiye kazandırılması, hammadde ve enerji tasarrufu sağlanması amacıyla çalışma alanlarında çevreci uygulamalar hayata geçiren Osmangazi EDAŞ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ‘Temel Seviye Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandı.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ Kütahya’da Atıkları Sıfırladı Belgeyi Aldı

   Atıkların kaynağından ayrıştırılarak milli ekonomiye kazandırılması, hammadde ve enerji tasarrufu sağlanması amacıyla çalışma alanlarında çevreci uygulamalar hayata geçiren Osmangazi EDAŞ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ‘Temel Seviye Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandı.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ Eskişehir’de Atıkları Sıfırladı Belgeyi Aldı

   Atıkların kaynağından ayrıştırılarak milli ekonomiye kazandırılması, hammadde ve enerji tasarrufu sağlanması amacıyla çalışma alanlarında çevreci uygulamalar hayata geçiren Osmangazi EDAŞ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ‘Temel Seviye Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandı.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ Atıkları Sıfırladı Bir İlke İmza Attı

   Atıkların kaynağından ayrıştırılarak milli ekonomiye kazandırılması, hammadde ve enerji tasarrufu sağlanması amacıyla çalışma alanlarında çevreci uygulamalar hayata geçiren Osmangazi EDAŞ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ‘Temel Seviye Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandı.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ Afyonkarahisar’da Atıkları Sıfırladı Belgeyi Aldı

   Atıkların kaynağından ayrıştırılarak milli ekonomiye kazandırılması, hammadde ve enerji tasarrufu sağlanması amacıyla çalışma alanlarında çevreci uygulamalar hayata geçiren Osmangazi EDAŞ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ‘Temel Seviye Sıfır Atık Belgesi’ni almaya hak kazandı.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’tan Koruyucu Malzeme ve Solunum Cihazı Desteği

   Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgını sonrası çalışanlarını ve müşterilerini korumak amacıyla sağlık önlemlerini en üst seviyeye çıkaran Osmangazi EDAŞ, faaliyette bulunduğu illerdeki hastanelere tıbbi maske, koruyucu giysi ve solunum cihazı gönderiyor.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’tan sağlık çalışanlarına öncelikli hizmet

   Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı insanüstü bir özveri ile görevlerini sürdüren sağlık çalışanları, 186 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgilerini vermeleri halinde Osmangazi EDAŞ tarafından öncelikli hizmet alabilecek.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ ekipleri görevinin başında

   Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak olsa da Osmangazi EDAŞ’ın saha ekipleri görevinin başında olacak.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’tan koronavirüse karşı dijital çözüm

   Koronavirüse karşı sosyal mesafeyi korumak amacıyla Osmangazi EDAŞ ile Prizma AŞ önemli bir işbirliği gerçekleştirdi.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’ın resim ve şiir yarışmasında sonuçlar açıklandı

   Osmangazi EDAŞ ve Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü, çocukları daha temiz yarınlar ve daha yeşil bir dünya için çaba harcamaya özendirmek amacıyla düzenlediği enerji tasarrufu konulu resim ve şiir yarışmasının kazananları belli oldu.

   Detaylı Bilgi
 • 2019 Yılı Basın Bültenleri
  • Dijitalleşen Osmangazi EDAŞ bağlantı süreçlerini hızlandırarak hizmet kalitesini arttırdı

   Osmangazi EDAŞ kullanıcıların şebeke bağlantısı için yaptığı başvurulardaki onay süreçleri hızlandırdı. Hayata geçirilen teknolojik altyapı sistemi PWIRE sayesinde beş iş gününü bulabilen onay işlemleri online yapılması halinde aynı gün içerisinde tamamlanacak.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’tan Kütahya’ya büyük yatırım hamlesi

   Elektrik dağıtım hizmetinin kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulması için çalışmalarını sürdüren Osmangazi EDAŞ, Kütahya’ya 2019 yılında 208 milyon TL alt ve üst yapı yatırımı yapacak. Bu rakam, elektrik dağıtımı alanında bir yılda bölgeye yapılan en büyük yatırımlardan biri olacak.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’tan Eskişehir’e büyük yatırım hamlesi

   Elektrik dağıtım hizmetinin kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulması için çalışmalarını sürdüren Osmangazi EDAŞ Eskişehir’e 2019 yılında 225 milyon TL alt ve üst yapı yatırımı yapacak. Bu rakam, elektrik dağıtımı alanında bir yılda bölgeye yapılan en büyük yatırımlardan biri olacak.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’tan Bilecik’e büyük yatırım hamlesi

   Elektrik dağıtım hizmetinin kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulması için çalışmalarını sürdüren Osmangazi EDAŞ, Biecik’e 2019 yılında yaklaşık 130 milyon TL alt ve üst yapı yatırımı yapacak. Bu rakam, elektrik dağıtımı alanında bir yılda bölgeye yapılan en büyük yatırımlardan biri olacak.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’tan Afyonkarahisar’a büyük yatırım hamlesi

   Elektrik dağıtım hizmetinin kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulması için çalışmalarını sürdüren Osmangazi EDAŞ Afyonkarahisar’a 2019 yılında 225 milyon TL alt ve üst yapı yatırımı yapacak. Bu rakam, elektrik dağıtımı alanında bir yılda bölgeye yapılan en büyük yatırımlardan biri olacak.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’a EMEA Finance’tan iki ödül

   Osmangazi EDAŞ, bankacılık sektörünün en önemli ödülleri arasında yer alan EMEA Finance Awards’ta iki ödül birden aldı.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’ın büyük yatırım hamlesi Uşak’la başlıyor

   Elektrik dağıtım hizmetinin kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulması için çalışmalarını sürdüren Osmangazi EDAŞ, Uşak’a 2019 yılında 130 milyon TL alt ve üst yapı yatırımı yapacak. Bu rakam, elektrik dağıtımı alanında bir yılda bölgeye yapılan en büyük yatırımlardan biri olacak.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ Uşak’ın yoğun kış şartlarında kesintisiz enerji için çalışıyor

   Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinde elektrik dağıtım hizmetlerinden sorumlu olan Osmangazi EDAŞ, zorlu kış koşullarına rağmen vatandaşlara kesintisiz enerji ulaştırabilmek için büyük bir ciddiyetle ve aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ Kütahya’nın yoğun kış şartlarında kesintisiz enerji için çalışıyor

   Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinde elektrik dağıtım hizmetlerinden sorumlu olan Osmangazi EDAŞ, zorlu kış koşullarına rağmen vatandaşlara kesintisiz enerji ulaştırabilmek için büyük bir ciddiyetle ve aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ Eskişehir’in yoğun kış şartlarında kesintisiz enerji için çalışıyor

   Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinde elektrik dağıtım hizmetlerinden sorumlu olan Osmangazi EDAŞ, zorlu kış koşullarına rağmen vatandaşlara kesintisiz enerji ulaştırabilmek için büyük bir ciddiyetle ve aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ Bilecik’in yoğun kış şartlarında kesintisiz enerji için çalışıyor

   Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinde elektrik dağıtım hizmetlerinden sorumlu olan Osmangazi EDAŞ, zorlu kış koşullarına rağmen vatandaşlara kesintisiz enerji ulaştırabilmek için büyük bir ciddiyetle ve aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ Afyonkarahisar’ın yoğun kış şartlarında kesintisiz enerji için çalışıyor

   Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinde elektrik dağıtım hizmetlerinden sorumlu olan Osmangazi EDAŞ, zorlu kış koşullarına rağmen vatandaşlara kesintisiz enerji ulaştırabilmek için büyük bir ciddiyetle ve aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’ın düzenlediği resim ve şiir yarışmasında ödüller dağıtıldı

   Osmangazi EDAŞ ve Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, “Daha temiz yarınlar, daha temiz dünya için enerji tasarrufu” konulu resim ve şiir yarışmasını kazanan öğrenciler belli oldu.

   Detaylı Bilgi
  • Kütahyalı çocuklar Osmangazi EDAŞ’ın resim ve şiir yarışmasında buluşuyor

   Osmangazi EDAŞ ve Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, daha temiz yarınlar, daha temiz dünya için enerji tasarrufu konulu resim ve şiir yarışması düzenliyor.

   Detaylı Bilgi
 • 2017 Yılı Basın Bültenleri
  • Osmangazi EDAŞ, Afyonkarahisar’daki yatırımlarını aralıksız sürdürüyor

   Osmangazi EDAŞ tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan Osmangazi EDAŞ, Afyonkarahisar’daki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • OSMANGAZİ EDAŞ, Bilecik’teki yatırımlarını aralıksız sürdürüyor

   Osmangazi EDAŞ, tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan Osmangazi EDAŞ, Bilecik’teki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • OSMANGAZİ EDAŞ, Eskişehir’deki yatırımlarını aralıksız sürdürüyor

   Osmangazi EDAŞ tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan Osmangazi EDAŞ, Eskişehir’deki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • OSMANGAZİ EDAŞ, Kütahya’daki yatırımlarını aralıksız sürdürüyor

   Osmangazi EDAŞ tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan OSMANGAZİ EDAŞ , Kütahya’daki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • OSMANGAZİ EDAŞ, Uşak’taki yatırımlarını aralıksız sürdürüyor

   Osmangazi EDAŞ tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan Osmangazi EDAŞ, Uşak’taki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ Bilecik’teki yatırımlarına devam ediyor!

   Osmangazi EDAŞ, elektrik sürekliliğini, kalitesini ve güvenli olmasını sağlamak ve tüketici memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla Bilecik’teki bakım, onarım ve yenileme çalışmalarında vites arttırdı.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ kesintisiz ve kaliteli elektrik için Kütahya’daki yatırımlarına devam ediyor!

   Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), Kütahya şehir merkezi, ilçeleri ve köylerinde elektrik şebekesiyle ilgili altyapı yenileme yatırımlarına devam ediyor.

   Detaylı Bilgi
 • 2018 Yılı Basın Bültenleri
  • Osmangazi EDAŞ ‘Yeşil Ofis’ seçildi

   Osmangazi EDAŞ, hizmet kalitesi ile birlikte çevreye duyarlı adımlar atmayı da sürdürüyor. Bu kapsamda Elektronik Belge Yönetim Sistemi kullanarak ‘kağıtsız ofis’ konseptine geçiş yapan Osmangazi EDAŞ, enVision tarafından gerçekleştirilen ‘Yeşil Ofis’ şirketler kategorisinde yer aldı.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’ın web sitesi yenilendi

   Tüketicilerine daha iyi hizmet verebilmek ve ihtiyaç duyulan her anda bilgiye erişimi sağlamak amacıyla çalışmalarına devam eden Osmangazi EDAŞ, web sitesini yeniledi. Kullanıcı dostu hale getirilen yeni web sitesi, internet kullanımında oranı her geçen gün artan mobil telefonlara da uyumlu hale getirildi.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ ile Türk Kızılayı ortak kan bağış kampanyası gerçekleştirdi

   Osmangazi EDAŞ Uşak İl İşletme Müdürlüğü ile Türk Kızılayı ortak kan bağış kampanyası organize etti. Osmangazi EDAŞ Uşak personellerinin katılımı ile gerçekleştirilen kampanya sayesinde yaklaşık 30 ünite kan bağışı gerçekleştirildi.

   Detaylı Bilgi
  • OSMANGAZİ EDAŞ, kurumlar vergisinde ilk 5’te yer aldı.

   Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Şahin Demirci, Osmangazi EDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın’a teşekkür belgesi takdim etti.

   Detaylı Bilgi
  • OSMANGAZİ EDAŞ, Uşak’taki yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.

   Osmangazi EDAŞ tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan Osmangazi EDAŞ, Uşak’taki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • OSMANGAZİ EDAŞ, Kütahya’daki yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.

   Osmangazi EDAŞ tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan OSMANGAZİ EDAŞ , Kütahya’daki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • OSMANGAZİ EDAŞ, Eskişehir’deki yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.

   Osmangazi EDAŞ tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan Osmangazi EDAŞ, Eskişehir’deki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • OSMANGAZİ EDAŞ, Bilecik’teki yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.

   Osmangazi EDAŞ, tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan Osmangazi EDAŞ, Bilecik’teki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ, Afyonkarahisar’daki yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.

   Osmangazi EDAŞ tüketicilere kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan Osmangazi EDAŞ, Afyonkarahisar’daki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor.

   Detaylı Bilgi
  • Osmangazi EDAŞ’ın düzenlediği resim ve şiir yarışmasının sonuçları açıklandı

   Osmangazi EDAŞ ve Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çocukları daha temiz yarınlar ve daha yeşil bir dünya için çaba harcamaya özendirmek amacıyla düzenlediği enerji tasarrufu konulu resim ve şiir yarışmasının kazananları belli oldu.

   Detaylı Bilgi