BASIN ODASI

OSMANGAZİ EDAŞ, kurumlar vergisinde ilk 5’te yer aldı.

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Şahin Demirci, Osmangazi EDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın’a teşekkür belgesi takdim etti.

Osmangazi EDAŞ’ın, Eskişehir ilimizde 2017 yılı kurumlar vergisinde en yüksek beyanda bulunan ilk 5 mükellef arasında yer alması nedeniyle Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Şahin Demirci, Osmangazi EDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın’a teşekkür belgesi verdi.

 
Görüşmede Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Demirci, Osmangazi EDAŞ’a ülke ekonomisine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi ve Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal imzalı “Teşekkür Belgesini” Osmangazi EDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın’a takdim etti. Demirci’nin ziyareti sırasında Vergi Dairesi grup müdürleri, Ziya Çizioğlu ve Yavuz Doğan’da hazır bulundular.
 
Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ, Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’ı içine alan ve Türkiye genelinde elektrik tüketiminin yaklaşık yüzde 5’ini gerçekleştiren dağıtım bölgesinde 1,7 milyonu aşkın aboneye hizmet sunuyor.
 
Osmangazi EDAŞ 2017’ yılında bölgeye tüketicilere sunduğu hizmetleri daha kaliteli hale getirmek için yaklaşık 424 milyon TL yatırım yaptı. Ar-Ge, teknoloji ve çağrı merkezi gibi alanlarda iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri yanı sıra elektrik dağıtım şebekesinin bakım, onarım ve yenilemesini kapsayan yatırımlarıyla kesintisiz enerji için altyapısını geliştirmeye devam ediyor.
Haberlere Dön