BASIN ODASI

Osmangazi EDAŞ’tan sağlık çalışanlarına öncelikli hizmet

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı insanüstü bir özveri ile görevlerini sürdüren sağlık çalışanları, 186 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgilerini vermeleri halinde Osmangazi EDAŞ tarafından öncelikli hizmet alabilecek.

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), koronavirüs ile mücadelede cephenin en önünde savaşan sağlık çalışanlarına özel hizmet veriyor. Büyük bir özveri ile görevlerini sürdüren sağlık çalışanlarının 186 numaralı çağrı merkezini aranmaları halinde numaralarını öncelikli olarak tanımlayacak olan Osmangazi EDAŞ, sağlık çalışanı aboneleri tarafından gelecek arama ve bildirimleri öncelikli olarak kabul edecek, bu talepler çok daha kısa sürede sonuçlandırılacak. Osmangazi EDAŞ’ın çağrı merkezi çalışanları, koronavirüsün etkilerinden korunmak amacıyla evlerinden 7/24 hizmet vermeye devam ediyor.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA EKİPLER GÖREV BAŞINDA

Osmangazi EDAŞ, sokağa çıkma yasağının uygulanacağı 23-26 Nisan tarihleri arasında da kesintisiz elektrik hizmetini sürdürecek. Koronavirüsün yayılımını engellemek amacıyla vatandaşların aileleri ve sevdikleri ile huzur içinde geçirebilmesi için görev başında olacak olan Osmangazi EDAŞ’ın nöbetçi ekipleri tüm önlemlerini almış durumda.

Haberlere Dön